Nieuws

Nieuws van VG-KLM: Ontdek wat VG-KLM voor u kan betekenen tijdens een Meet & Greet

30 januari 2024

Opgericht op 12 december 1957, telt de Vereniging van Gepensioneerden KLM (VG-KLM) circa 4.000 leden. Deze leden bestaan uit gepensioneerde KLM’ers en hun eventuele partners. VG-KLM organiseert regelmatig activiteiten en reizen.
 

Nieuws ingestuurd door de VG-KLM:

Het is KLM en het Algemeen Pensioenfonds KLM, bij pensionering van voormalige collega's, niet bevoegd om persoonlijke gegevens door te geven aan de vereniging VG-KLM. VG-KLM wilt daarom u door middel van dit nieuwsbericht interesseren voor een lidmaatschap.

Tijdens een Meet & Greet informeren wij u over alles dat wij organiseren. Zo’n 4.000 leden gingen u voor. Bent u GEEN lid van onze vereniging, dan kunt u zich aanmelden via info-lidmaatschap@vg-klm.nl. Na ontvangst van uw aanmelding informeren we u verder; aanmelden kan tot 1 december 2024.

Hebt u geen interesse in een Meet & Greet, maar wilt u wel lid worden van onze vereniging? Ga dan naar www.vg-klm.nl -> Lid worden.

Hebt u vragen?

Voor vragen over de VG-KLM kunt u terecht bij de VG-KLM. U vindt hier de contactgegevens.

Veelgestelde vragen

U kunt zich tot 1 december 2024 aanmelden.

De Meet & Greet vindt plaats in 2025. De locatie ontvangt u later van VG-KLM.